case
 • Sahibinden.com – 360 video

  - Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından Sahibinden, teknoloji alanında kariyer yapmak isteyen üniversite öğrencilerinin, yeni mezunların ve genç profesyonellerin ödüllü Sahibinden Ofisi ‘’Sahiplex’’i pandemi şartlarında evlerinden en etkili şekilde deneyimlemelerini istedi.

  Roof People & Culture Company olarak Sahibinden.com için 360°Video ve Sanal Gerçeklik teknolojilerini kullanarak oluşturduğumuz bir dijital ofis turu deneyimi tasarladık. Bu deneyimi kullanıcılar YouTube üzerinden hem masaüstü hem de mobil platformdan deneyimleyebildi. Ayrıca Sahibinden.com’un en önemli işveren markası etkinliklerinden olan ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen DEV Akademi için de öğrencilerin evlerine sanal gerçeklik gözlüğü gönderimi yapıldı. Öğrenciler bu gözlükler ile Sahiplex’i her açıdan en gerçekçi şekilde deneyimleme şansı buldu.


  - 360° videolar hayatımızda ve artık hep hayatımızda olacak gibi duruyorlar. 360° videolar ve VR, YouTube'un immersive içeriklerin yayınlanmasını desteklemeye başlamasından bu yana istikrarlı bir yükselişte.
  Immersive videolar markanızın ne kadar yenilikçi ve ileriye dönük olduğunu vurgulamanın harika bir yoludur. Artan engagement seviyeleri, geleneksel videoya göre görüntüleme başına daha düşük maliyet avantajı sağlar.
  360˚ teknolojisi, video izlemeyi bir deneyim haline getirir ve izleyicinin çevreleriyle etkileşim kurmasını sağlar. İzleyicilere bir "varlık duygusu" sunarak, izleyiciler üzerinde daha fazla empati ve daha derin bir anlayış geliştirme potansiyeline sahiptir.

İş Ortaklarımız

case
Careers

Unilever İşveren Markası

Unilever Türkiye İşveren Markası, sahip olduğu dijital varlıklara genç ve dinamik bir perspektif kazandırırken, markayı rakiplerinden ayrıştıran, özgün bir dijital iletişim stratejisi oluşturmak için Roof People & Culture Company ile bir araya geldi.

case
360 video

Sahibinden.com

Roof People & Culture Company olarak Sahibinden.com için 360°Video ve Sanal Gerçeklik teknolojilerini kullanarak oluşturduğumuz bir dijital ofis turu deneyimi tasarladık.

case
İşveren Markası ve İç İletişim

Ekol Lojistik

Ekol Lojistik İşveren Markası, sahip olduğu dijital varlıklara bütüncül bir yaklaşım ile dinamik bir görünüm kazandırırken, yepyeni bir dijital iletişim stratejisi ile yeni döneme girmek için Roof People & Culture Company ile bir araya geldi.

case
İç İletişim Videoları

Denizbank

Denizde Kariyer hesabının takipçi sayısı önceki 3 aylık periyoda göre göre %61 artış gösterdi. Aynı dönemde, içeriklere gelen yorumlar %345 oranında artış gösterdi.

case
İç İletişim Videoları

Koç Sistem

Koç Sistem için pandemi döneminde online olarak kıdem ödüllerinin ve terfi duyurularının yapılması için şirket toplantılarında yayınlanmak üzere masaüstü video prodüksiyon hizmeti verdik.

case
İç İletişim Videoları

Türkiye Finans

Güncellenen şube iç yapısı, müşteri deneyimi ve yeni şubelerin açılışının duyurulması için video prodüksiyon hizmeti verildi. Ayrıca yenilenen performans ve terfi sistemlerinin üst yönetim tarafından duyurulduğu videoların hem çekimini hem de post prodüksiyonunu gerçekleştirdik.