case
 • Ekol Lojistik – İşveren Markası ve İç İletişim

  - Ekol Lojistik İşveren Markası, sahip olduğu dijital varlıklara bütüncül bir yaklaşım ile dinamik bir görünüm kazandırırken, yepyeni bir dijital iletişim stratejisi ile yeni döneme girmek için Roof People & Culture Company ile bir araya geldi.

  8 aylık süreçte takipçi kitlesinde %26, erişim oranında %120 artış sağlandı.

  - Ekol Lojistik Markasına özel, tüm dijital mecralarda ortak dili konuşan, minimal ve yenilikçi bir görsel dünya oluşturuldu.
  - Motion grafiklerle zenginleştirilmiş, animasyon videolar ile içerik çeşitliliği artırıldı.
  - Online ve offline etkinliklerin anlık iletişim kampanyaları sosyal mecralarla entegre edilerek çok daha geniş kitlelere erişmesi sağlandı.
  - 7/24 Moderasyon desteği ile marka ve hedef kitlesi arasında aktif ve çift-yönlü bir iletişim sağlandı.
  - Düzenlenen online etkinlikler ile, pandemi döneminde de çalışan bağlılığının üst düzeyde tutulması sağlandı.

case case

İş Ortaklarımız

case
Careers

Unilever İşveren Markası

Unilever Türkiye İşveren Markası, sahip olduğu dijital varlıklara genç ve dinamik bir perspektif kazandırırken, markayı rakiplerinden ayrıştıran, özgün bir dijital iletişim stratejisi oluşturmak için Roof People & Culture Company ile bir araya geldi.

case
360 video

Sahibinden.com

Roof People & Culture Company olarak Sahibinden.com için 360°Video ve Sanal Gerçeklik teknolojilerini kullanarak oluşturduğumuz bir dijital ofis turu deneyimi tasarladık.

case
İşveren Markası ve İç İletişim

Ekol Lojistik

Ekol Lojistik İşveren Markası, sahip olduğu dijital varlıklara bütüncül bir yaklaşım ile dinamik bir görünüm kazandırırken, yepyeni bir dijital iletişim stratejisi ile yeni döneme girmek için Roof People & Culture Company ile bir araya geldi.

case
İç İletişim Videoları

Denizbank

Denizde Kariyer hesabının takipçi sayısı önceki 3 aylık periyoda göre göre %61 artış gösterdi. Aynı dönemde, içeriklere gelen yorumlar %345 oranında artış gösterdi.

case
İç İletişim Videoları

Koç Sistem

Koç Sistem için pandemi döneminde online olarak kıdem ödüllerinin ve terfi duyurularının yapılması için şirket toplantılarında yayınlanmak üzere masaüstü video prodüksiyon hizmeti verdik.

case
İç İletişim Videoları

Türkiye Finans

Güncellenen şube iç yapısı, müşteri deneyimi ve yeni şubelerin açılışının duyurulması için video prodüksiyon hizmeti verildi. Ayrıca yenilenen performans ve terfi sistemlerinin üst yönetim tarafından duyurulduğu videoların hem çekimini hem de post prodüksiyonunu gerçekleştirdik.